Ми завжди хотіли, щоб і наші студенти, і наші вчені мали максимальний доступ до інформації, яка необхідна їм для навчання, роботи і, звичайно ж, для душі. На сьогодні ми з гордістю визнаємо, що Наукова бібліотека НУ «ОЮА» є кращою в Одесі й однією з кращих в Україні!

Сергій Васильович КІВАЛОВ

Президент Національного університету «Одеська юридична академія»,

академік НАПрН України, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України

Наукова бібліотека Національного університету «Одеська юридична академія» гостинно відкриває свої духовні надбання для науковців, студентів, для тих, кому Книга стала необхідною в житті, навчанні та професійній діяльності, в духовному та культурному зростанні!

Марія Миколаївна СОЛОДУХІНА

Директор наукової бібліотеки Національного університету «Одеська юридична академія»,

відмінник освіти України, заслужений працівник культури України

Nota bene!

Правила користування електронними ресурсами

Детальніше >>

Unilib

Університетський електронний каталог(АІБС Unilib)

Детальніше >>

DSPACE

Університетський електронний архів-репозиторій (eNUOLAIR)

Детальніше >>

Останні новини

attention

Шановні користувачі!

Веб-сайт знаходиться в стадії розробки.
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності!

 

 • 02-12-2016_1

  Вірші переможців літературного конкурсу «Срібне слово»

  Николай Лемеш (I місце) Анастасия Шиян (ІІ місце) Діана Григорчак (ІІІ місце).
 • 01-12-2016_1

  Літературний конкурс «Срібне слово»

  Поціновувачі Евтерпи зібрались вже вкотре на літературному конкурсі «Срібне слово», організованому Інститутом кримінальної юстиції НУ «ОЮА». Як завжди, велике різноманіття тем, особливі стилі у творчості, а головне – вогонь і мрії, пошуки відповідей на запитання та палкість почуттів. Студенти читали свої вірші, створювали імпровізації на задану тему.
 • 29-11-2016_1

  Ознайомчі екскурсії для студентів першого курсу юридичного коледжу

  Доброю традицією у Науковій бібліотеці стали ознайомчі екскурсії для студентів першого курсу юридичного коледжу. Чарівні двері до бібліотечного світу завжди радо відчиняються у відділі рідкісних видань, а зустрічі з бібліотечними фахівцями у читальному залі розкривають деякі таємниці пошуку інформації.
 • 25-11-2016_1

  Презентація книги студентки 3 курсу Факультету підготовки слідчих Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» – Шиян Анастасії

  25 листопада 2016 року в читальному залі Національного університету «ОЮА» відбулась презентація книги студентки 3 курсу Факультету підготовки слідчих Інституту кримінальної юстиції НУ «ОЮА» – Шиян Анастасії.
 • 22-11-2016_1

  Вийшов друком перший номер нового юридичного наукового журналу «LEX PORTUS»

  Вийшов друком перший номер нового юридичного наукового журналу «LEX PORTUS» (http://lexportus.net.ua/), заснований у Національному університеті «Одеська юридична академія» за участі Громадської організації «Морська асоціація «Святий Миколай».
 • Шановні студенти!

  У зв’язку з повним переведенням на електронне обслуговування Наукова бібліотека НУ «ОЮА» запрошує терміново (до кінця листопада) зайти до відділу абонементів (вул. Академічна, 2, 1 поверх) для введення пін-коду та здачі боргів.
 • 04-11-2016_9

  Ознайомлення з музейною експозицією членів гуртка з історії держави і права України

  Сьогодні відділ рідкісних видань радо приймав першокурсників – членів гуртка з історії держави і права України. Ознайомлення з музейною експозицією стало метою чергового засідання, яке проводили к.ю.н. Наталя Володимирівна ЄФРЕМОВА та к.ю.н. Оксана Вікторівна ГОРЯГ – доценти кафедри історії держави і права України Національного університету «Одеська юридична академія».
 • 04-11-2016_6

  Турнір з морського права в Музеї книги

  4 листопада 2016 року в межах «Тижня морського права» в Музеї книги відбувся Турнір з морського права серед студентів Національного університету «Одеська юридична академія», Національного університету «Одеська морська академія» та Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.
 • 04-11-2016_2

  Майстер-класи АЛЕНА КРЕПЕНА в Музеї старовинної книги НБ НУ «ОЮА»

  З 30 жовтня по 2 листопада в Одесі проходив II Міжнародний фестиваль «Сакс Академія», в якому окрім українських музикантів прийняли участь відомі саксофоністи з Бельгії та Німеччини. В межах фестивальних заходів в Музеї старовинної книги НБ НУ «ОЮА» відбулись майстер-класи композитора, диригента, саксофоніста, професора Королівської консерваторії в Брюсселі АЛЕНА КРЕПЕНА.